Ресурси на початковій стадії передаються в управління завдяки договору конвертованої позики. Чому саме цей інструмент взаімодії ми обрали?

Договори конвертованої позики є найпоширенішим інструментом у всьому світі для запуску нових бізнес-проектів та здійснення модернізації діючих. Для того щоб вкладати гроші потрібна певна експертиза, а також низка дослідницьких дій, які допомагають вкласти гроші в справу ефективно. Цю роль компанія Хедлайнер Україна бере на себе і пропонує легко та ефективно приєднатися до бізнес-проектів завдяки договору конвертованої позики.

Договори конвертованої позики допомагають запустити проекти з мінімальними ризиками для обох сторін. Гроші надаються в тимчасове користування, та повертаються по закінченню терміна договору з часткою прибутку. Також в договорі передбачена можливість отримати вигідні умови для подальшого інвестування в акції компанії зі знижкою в 20-30%, і це може бути дуже привабливо якщо проект злетить.

Давайте спробуємо коротко показати переваги договору з отриманням частини прибутку від діяльності Компанії. Важливим фактором є той факт, що партнер, який надає позику, отримує 70% від прибутку, пропорційно своєму вкладу, а керуюча компанія – 30%. Це найпрогресивніша схема, яка використовується рядом приватних інвестиційних компаній у США. Тобто не 70 на 30 і навіть не 50 на 50, а 30/70. Цей тип договору є практично безризиковим, тому що гроші повертаються, а також залишається можливість отримання прибутку та подальшої конвертації в акції на спеціальних умовах.

мабуть єдиною важливою умовою якої має дотримуватися є поділ цінностей компанії Хедлайнер Україна.

Ознайомитися з договором можна тут.